Strona główna

Podkategorie

 • Kolczyki

  Nieodzowny element biżuterii, który może zarazem w sposób subtelny dopełnić stylizację bądź krzykliwie zdecydować o jej charakterze. W naszej kolekcji znajdziemy zarówno delikatne wkrętki, które niczym kropelka wody zatrzymuje się na uchu po zdecydowane wiszące kolczyki ozdobione chwostem. 

 • Naszyjniki

  Medaliony a może subtelne delikatne wisiorki? Zachowany wężowy wzór zatopionej wylinki bez względu w jakiej oprawie nadaje całej stylizacji charakteru. W naszej kolekcji znajdziesz nie tylko ciężkie medaliony, nieduże wisiorki, czy delikatne "kryształy" zawieszone na sznurku jubilerskim jako alternatywa dla alergików, którzy nie mogą szukać dla siebie nic wśród metalowych ozdób.

 • Bransoletki

  Bransoletka - niby niewiele a jednak... może stanowić główną ozdobę lub subtelny dodatek. Koraliki, kolorowe rzemyki a może właśnie surowe sznurki i delikatne metalowe dodatki są w twoim stylu?

 • Zakładki do książek

  Przeczytanie książki czasami trzeba rozbić na "raty" i choć niektóre tytuły naprawdę potrafią człowieka porwać niczym rwący potok to przychodzi chwila gdy czas odłożyć książkę i wrócić do swojego realnego życia. Miejsce gdzie włączyliśmy przycisk "pauzy" można oznaczyć na wiele sposobów każdy z nich jest dobry jednak dlaczego nie użyć do tego swojej wyjątkowej niepowtarzalnej zakładki?

  Wzorów jest kilka a każdy z nich wyjątkowy i z pewnością dzięki zastosowaniu wylinek nie do podrobienia... 

 • Pierścionki

  Pierścionki to zdecydowanie jedne z pierwszych skojarzeń jakie przychodzą nam na myśl w temacie biżuteria. Czasami przypisywano im magiczne moce, niekiedy są wyrazem miłości a nawet przypieczętowaniem danego słowa. A gdyby tak mieć pewność, że pierścionek który mamy na palcu jest absolutnie niepowtarzalny i nie ma takiego innego. Hmmm...koniecznie zajrzyj do naszej kolekcji. 

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry